• 8 68621852 . 0-24 val.

Betono gręžimas

gilus sienos grezimasSkylių gręžimas naudojamas skylių (kiaurymių) gręžimui saugant pastato konstrukcijas, todėl angos turi būti gręžiamos ar  išpjaunamos be vibracijos, kuri dažnai pažeidžia pastato konstrukcijas dar nebaigus statybos. Betonuojant angos komunikacijoms nepaliekamos, o deimantiniais grąžtais gręžiamos vėliau. Tai leidžia paspartinti darbus ir padidinti darbų tikslumą bei kokybę. Kiaurymių – skylių gręžimas gelžbetonyje, betone, mūre, akmenyje, akmensmasės plytelėse, keramikoje. Gręžiame šlapiu bei sausu būdu reikiamo diametro ir gylio, iki 45° kampu. Gręžimo darbai atliekami inžinerinių sistemų instaliavimui per nešančias konstrukcijas, t. y. šildymo, šaldymo, vėdinimo stovų instaliavimui, židiniui, vandentekiui, kanalizacijai per perdangos plokštes, sienas ir pamatus. Kiaurymių diametras nuo 20mm iki 550mm

grezimasnamieKas tai?
Tai itin kokybiški gręžimo darbai, atliekami deimantiniais grąžtais. Tai efektyviausia statybose šiandien naudojama gręžimo sistema, suteikianti galimybę išgręžti lygias skyles net ir itin kietuose paviršiuose. Deimantinio gręžimo darbams nėra naudojami perforatoriai ar kirstuvai, todėl deimantinis gręžimas užtikrina pastato saugumą, nesukeliant vibracijos, kuri įtakoja konstrukcijos įtrūkimus. Nes tai laikui bėgant gali pakenkti konstrukcijų savybėms ir pastato vidaus bei išorės apdailai.

GrezimasGelzbetonKur taikoma?
Deimantinio gręžimo darbai gali būti atliekami tiek akmenyje, tiek gelžbetonyje, tiek betone ar bet kokioje kitoje medžiagoje. Deimantinio gręžimo darbai itin dažnai taikomi gręžiant skyles vamzdžiams, kabeliams, bandomiesiems gręžiniams, ankeriams. Taigi tai puikus pasirinkimas atliekant ventiliacijos sistemų montavimą, kondicionavimo darbams palengvinti, tiesiant santechniką, elektrą ar kompiuterių tinklus.

Kodėl naudinga?
Statybų sferoje deimantinis gręžimas itin greitai išpopuliarėjo dėl savo universalaus taikymo ir itin paprastų metodų. Deimantiniu gręžimu gali būti išgręžiamos bet kokio diametro skylės. Tai reiškia, jog galite išgręžti būtent tokią skylę, kurios Jums reikia. Taigi, nereikia spėlioti, ar skylės diametras bus tinkamas ir vėliau kažkaip maskuoti likusius tarpus. Kadangi gręžiant deimantiniais grąžtais nesukeliama jokia vibracija, todėl taip išgaunamos skylės yra itin lygios ir tvarkingos. Taigi, dažnai deimantinis gręžimas gali būti atliekamas jau apdailos metu ir skylių nereikia slėpti ar tobulinti.


Susisiekti